Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

O společnosti

Vítáme Vás na svém realitním serveru Centrum Bydlení.

Jsem nezávislý realitní makléř  s bohatou praxí na realitním trhu, působící převážně ve Zlínském kraji. Mým cílem je poskytnout Vám profesionální realitní servis. Ráda bych pro Vás našla nejen to nejlepší bydlení dle Vašich představ, ale prostřednictvím našich smluvních partnerů, Vám pomohla vyřešit další starosti spojené s financováním, výstavbou, či rekonstrukcí Vaší nemovitosti. Dokážu prodat zadluženou nemovitost i nemovitost zatíženou exekucí.

Ke každému klientovi přistupuji individuálně. K uskutečnění úspěšné realizace prodeje a koupě nemovitosti potřebuji Vaši důvěru. Dělám vše pro to, abych ji nezklamala a Vy jste se stali jedním z mých spokojených klientů.
Chcete prodat, pronajmout nebo koupit nemovitost a potřebujete se poradit?

Neváhejte a zašlete mi svůj kontakt na centrumbydleni1@seznam.cz. Osobně Vás navštívím a společně najdeme to nejlepší řešení.

Všechny obchody jsou realizovány prostřednictvím advokátní úschovy JUDr. Josefa Jančaříka, kdy mi na každý obchod otevírá zvláštní účet u ČSOB. Advokátní úschova je hrazena z provize RK. Jsem členem Realitní komory České republiky. Povinné pojištění mám uzavřeno u Direct pojišťovny a.s. 

Provize jsou stanoveny vždy dohodou mezi prodávajícím a zprostředkovatelem a odvíjí se od ceny nemovitosti. Provize za pronájem je stanovena ve výši 1 měsíčního nájmu.

Kontakty na makléře:  Eva Blažková     - tel. 731 614 566 , e-mail: centrumbydleni1@seznam.cz

Makléř Eva  Blažková je nezávislým podnikatelem, evidovaným v živnostenském rejstříku pod IDRZP 1125971.

IČ: 61605981

 

    

 

 

Adresa kanceláře: Smetanova 892, 755 01 Vsetín

Provozní doba -  PO - PÁ po předchozí domluvě

 

 

Vytvořit poptávku

Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Máte otázku?